Výuka angličtiny a kurzy celostní medicíny

Pavlína AlbrechtováPavlína Albrechtová certifikovaná terapeutka


Svým původním vzděláním jsem inženýrka, vysokou školu jsem vystudovala v bulharském Plovdivu a po několika letech práce v oboru jsem odešla do Toronta v Kanadě, abych se zdokonalila v angličtině.

V Torontu jsem zůstala 16 let a kromě životních zkušeností jsem získala i znalost anglického jazyka a vzdělání v cestovním ruchu a alternativních metodách léčení. Největším přínosem pro mě bylo denní studium jednoletého kurzu celostní medicíny na Transformational Arts College. Tato prestižní ontarijská vysoká škola měla vynikající učitele a nebylo pak těžké začít vlastní praxi Art of Healing.Niagárské vodopády, Kanada

Toronto svou polohou a počtem obyvatel láká světově znamé spisovatele, učitele a vědce, aby zde přednášeli, a tak jsem měla to privilegium slyšet např. Davida Hawkinse, Wayna Dyera, Doreen Virtue, Deepaka Chopru nebo Masaru Emota a studovat jejich práce.

Od svého návratu do České republiky mezi moje činnosti patří:

Niagárské vodopády, Kanada

  • Výuka angličtiny, tlumočení a překlady

  • Kurzy Reiki

  • Léčení andělskou energií (IET)

  • Kurzy aromaterapie

  • Kurzy čakra balancing

Ráda vám budu nápomocná v oblastech své expertízy. Bude mi ctí, pokud se mnou budete chtít navázat kontakt nebo spolupráci.


"Mým snem je být součástí týmu, který má své centrum, popřípadě nakladatelství, a také třeba možnost zvát zajimavé osobnosti, aby přednášeli, pořádali zájmové akce a umožnili lidem se vzdělávat v oblasti duševního, emocionálního a spirituálního rozvoje."

Pavlína Albrechtová